информационный проект снижения вреда

Автор Тема: Личный Блог Наркомана  (Прочитано 9860 раз)

Эмма

Личный Блог Наркомана
Ответ #80 - 18 Мая 2023, 13:51:04

 
 
Сказали спасибо: Kom

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #81 - 18 Мая 2023, 13:55:50

Скажу як є, без медалей...куди не постав — там зроблю. Правда зараз не можу важку роботу виконувати...та і для деяких припустимих багато знань потрібно(типу інженерія# але...якщо голова варить, руки не з дупи, то у кожного так буде.
 Перефразую Євгена підпис: водій та пасажир влаштовані однаково, різниця всередині нас.  :pardon: :smile4:
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Эмма, Hedge Witch

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #82 - 24 Мая 2023, 17:58:05

Плюс палена кістка 
Майже готовий.

Допрацьовую ножичка. Додав латунні детальки на рукоять. Думав гарду зробити, але то вже холодна зброя буде...
Клинок вже сидить мертво. Залишилось його до путя довести і на головку щось додати...бо гола.  :pardon:

 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: KIRILL, Hedge Witch, I C E

I C E

Личный Блог Наркомана
Ответ #83 - 24 Мая 2023, 18:06:01

Андрюха, спишь и рядом его держишь? Так на всякий случай, вдруг кто с тортиком придёт))
 
Ад и рай устроены одинаково. Разница — внутри нас...
 
Сказали спасибо: Aneytis5791

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #84 - 24 Мая 2023, 19:15:20

Чесно?  :crazy: :smile4: секунду...



Разом з олівцями та ручками, весь набір щоб писати...або пописати  :crazy: :grin:..у чохлі від якогось старого смартфону...поряд з ліжком.
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Hedge Witch, I C E

Hedge Witch

Личный Блог Наркомана
Ответ #85 - 24 Мая 2023, 19:31:25

Плюс палена кістка 
Майже готовий.

Допрацьовую ножичка. Додав латунні детальки на рукоять. Думав гарду зробити, але то вже холодна зброя буде...
Клинок вже сидить мертво. Залишилось його до путя довести і на головку щось додати...бо гола.  :pardon:


Как я люблю ножи. Когда убегала из Ха  с собой было только ценное, документы, деньги, фарма, трава и нож
От ножа и травы пришлось избавиться. ( Теперь жалею, но побоялась через 4 страны везти, хотя доехала уже до Чехии)) Нож у меня был тоже самодельный, мой папа сделал.
 
 
Сказали спасибо: Kom

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #86 - 27 Авг 2023, 17:35:51

Для всіх свідомих українців.
Для просмотра спойлеров необходима регистрация.
просто знайте ось про що:

Як так сталося, що народ «кріпаків» зайняв найбільшу та найродючішу територію в  Європі?.

До нас тільки зараз, як до жирафа, почало доходити, хто ми є.
Ні, підказки і натяки демонстративно були розкладені повсюдно, але ж ми такі скромні, такі толерантні, такі поступливі, такі меншовартісні і віктимні, що аж сліпі.

А чи ставили ми собі питання: «Як так сталося, що народ «кріпаків» зайняв найбільшу та найродючішу територію в Європі?» Україна розміром приблизно, як Британія, Румунія і Польша разом узяті.
Яким чином «сільська» мова, «малоросійськоє нарєчіє, которого нє сущєствуєт» має сукупно до мільйона слів???
Перші українські слова (мед і страва) були записані Пріском Панійським у таборі гунського володаря Аттіли на території сучасної України в 448 р. н.е.

Як в «маленькую культуру» вмістилися 200 000 народних пісень, велика національна кухня, орнаменти, обрядовість, архітектура, колосальний живопис, перші в Східній Європі академії і книгодрук, стародавні літописи і кобзарство, гумор, театр Корифеїв і «Березіль», музика Веделя і Березовського, Сковорода і Вернадський? Такої «маленької» культури вистачило б на десять народів.

Як вийшло, що предки «молодої держави, якій всього лише 30 років», брали столицю Візантії Константинополь ще в 907 році, знищили Хозарський каганат 968 році, спалили османський флот у 1615 році, палили передмістя Москви 1618 року?
І це лише верхівка верхівки айсбергу.

Мене особисто НЕ дивує фантастична сила українців, продемонстрована в останній рік. Українці були такими завжди. Нам про це кричать історія і пам’ять поколінь. Просто ця пам’ять до нас повертається надто повільно.
Ми, як гидке каченя, що виявилося лебедем і полетіло з курятника меншовартості.

І нам треба терміново навчитися ЛЮБИТИ і ПОВАЖАТИ себе, як це роблять нормальні незакомплексовані народи. Бо ми не кури, а лебеді, і батьки наші лебеді, і прапрадідіди були вільними та прекрасними!
Вони високо літали і в курниках не жили.
Це треба знати і пишатися!

У будь-якій незрозумілій ситуації пишайся Україною!
Це обгрунтовано.
Я перевіряв.

 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Hedge Witch, Aneytis5791

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #87 - 30 Окт 2023, 16:03:57

Зараз буде світлина... передісторію розповідати не буду, вона довга та нудна... але щось з нами це робить... :crazy: :facepalm:



Грибосик без будь-якого втручання мого... Отакий іншопланетний смайл нам видала світова грибниця!


Для просмотра спойлеров необходима регистрация.
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #88 - 18 Янв 2024, 11:11:50

Залив на ютуб свій Цирковой манеж.

 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Hedge Witch, I C E, Aneytis5791

I C E

Личный Блог Наркомана
Ответ #89 - 18 Янв 2024, 12:20:38

Андрей, очень достойно! Хорошо написан💪. И крут, в исполнении самого автора! Мне реально понравилось!
 
Ад и рай устроены одинаково. Разница — внутри нас...
 
Сказали спасибо: Kom

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #90 - 20 Янв 2024, 12:16:00

Написав я його вже три роки тому, але тільки зараз залив у YouTube. Пам'яті кіборгів присвячується:

https://youtube.com/shorts/w2nSWPMB-UU?si=R03McVVsJY8ZjDLq
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Hedge Witch, Aneytis5791

FURIYA

  • Глобальный модератор
  • Старожил
  • *****
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 9409
  • Сказали спасибо: 9275
  • Всё, что нас не убивает-мы не покупаем
Личный Блог Наркомана
Ответ #91 - 21 Янв 2024, 12:11:23

А что непонятно? Нельзя забывать героев. Забывая о войне ,мы рискуем опять о ней вспомнить , например,как сейчас.
 
Упоротые всех стран, обьеденяйтесь!
 
Сказали спасибо: Kom, Aneytis5791

Aneytis5791

Личный Блог Наркомана
Ответ #92 - 22 Янв 2024, 00:09:51

Залив на ютуб свій Цирковой манеж.

Сильно. 💣💣💣💣
 
Мне на плечи накинула осень вуаль безысходности,
В депрессивном психозе мечусь от подъёма до пропасти ...©️
 
Сказали спасибо: Kom

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #93 - 24 Янв 2024, 21:51:43

 Ось і пообідав, слава Богу! 12 добрячих козацьких вареників з картопляно-сирною начинкою разом зі сметаною та шкварками залетіли у мою безодню. Тепленько, комфортненько, спокійно та впевнено прийняв горизонтальне положення на своєму місці сили — зеленому дивані. Єдина деталь, що заважала та не давала сформувати картину домашнього зимового кайфу — це непідбита подушка. Бам-пух, бам-пух, миттєві впевнені рухи виправили ситуацію...лежу, думаю про щось, що поза розумом. Тим часом на дереві за вікном вітер та сніг розривали яблуневі коси, розтріпуючи їх у різні сторони.
 Тунь-тунь! — прилетіло на вайбер повідомлення: "Бро, йди до мене, бо́бєр, курва приліз до хати"! Зрозумівши шифр, я навіть не став писати чи набирати, натомість став думати що це я одягну, бо погода просто піздєц. Йти не близько, а в гаражі з транспорту тільки старенький лісапєд Україна, і то з пробитим колесом.
 Невдовзі я вже виходив з хати, та був схожий не то що на лижника чи якогось професійного альпініста підкорювача снігових вершин, ні, я був схожим на астронавта перед виходом у відкритий космос. Let's go!
 Вулиця мене зустріла всією міццю природи. У гілках та дротах електроліній гуділи вітри; косий, лапатий та мокрий сніг з гарматною швидкістю бомбардував мій одяг та моє лице, вірніше лобну ділянку та очі з частиною носу. Це все що я не закрив від атаки стихії. Ніндзя мчить мочить бобра. Пхну!
 І ось, за плечима 2 км, а перед носом двері автора СМС. Рукавиці майже мокрі, куртка стала трішки важчою ніж була, в принципі як і штани... а я, я налаштований упоротись і мені настільки байдуже яка на тій вулиці погода, що я вже і забув яка вона була :)
 Операція "бóбєр kurva" не зайняла багато мого часу, і я, тією ж дорогою-кашою повернувся додому у тепло. А в теплі і котики розкриваються на повну, як лотоси в променях ранкового сонця. Роздягнувшись та скинувши свої бронежилети, з задоволенням заварив собі чудового чаю. Ось чого мені не вистачало щоб догнатись  :grin:



Чорний, зелений, пару пелюсток каркаде, сухі шматочки полуниці та персика, пелюстки волошки, м'ята, лимон та крапаль яблука створили смачнючу та ароматну композицію, яка з перших ковтків зігріла не тільки тіло, а й душу.
 Далі бобер грів, та то вже зовсім інша історія. Ця була про чай просто.  :grin:
 
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Solntse, Hedge Witch, I C E, Aneytis5791

Aneytis5791

Личный Блог Наркомана
Ответ #94 - 24 Янв 2024, 22:41:25

Це ти пишеш? Гарно ж як. Зачиталась. 
 
Мне на плечи накинула осень вуаль безысходности,
В депрессивном психозе мечусь от подъёма до пропасти ...©️
 
Сказали спасибо: Kom, Hedge Witch

Kom

Личный Блог Наркомана
Ответ #95 - 24 Янв 2024, 22:43:53

Дякую

Штучний інтелект принципово не використовував та не буду використовувати.

Копіпасту у свій блог також ніколи не додавав як своє авторське...прозу чи вірші чи будь-що від музи.

Єдині випадки копіпасти - це інформація або дані, або притчі ...короче будь-що не пов'язане з моєю творчістю
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Hedge Witch, I C E