enter
информационный проект снижения вреда
Вниз   «  1 ... 8 9 10 11 [12]

Автор Тема: Новое в нашем законодательстве. (Наркотик и не только...)  (Прочитано 69718 раз)

Маниту


а ведь в программах люди участвуют, то есть как-то пытаются пробить общими силами что-то больше цивилизованное.
Ты о чем ? В ЗПТ цывилизацией и не пахнет . Туда идут в надежде на халяву . Приторговывают по первах даже . Потом в итоге в нескольких клиниках рецепты берут мотаются от аптечки к аптечки и не хватает приходится докупать у барыг .
 
Когда будет срублено последнее дерево, когда будет отравлена последняя река, когда будет поймана последняя птица, — только тогда вы поймете, что деньги нельзя есть.
 

Ри


Ну я вот за идейный вандализм. Хардкортэггинг или сочная калиграфия но! Только не на частной собственности и только не "ясосузапяткусоли.biz". Этих надо пиздить. Да подиж ты слови. Получается из за таких и весь нормальный наркодвиж могут обломать. Блин сорри тяжело уже мысль сформировать.
 
"There is an area of the mind which could be called
unsane, beyond sanity, and yet not insane.
Think of a circle with a fine split in it.
At one end there's insanity.
You go around the circle to sanity,
and on the other end of the circle,
close to insanity, but not insanity, is unsanity."
Sidney Cohen.
 

Mazay


Ау, камрады!
Инфа для гр. Украины.
Вот, что только что перепостил. Возможно, кто-то вставит свои 5.
Тема то по сути оч важная.
К сожалению, не смог отформатировать. Если ктото сможет это сделать и подать в удобоваримом виде (таблица) - супер! :dntknw:


"Сейчас идут общественные обсуждения двух важных документов для сообщества- приказ 188д о минимальных и граничных пределах веществ и тарифы на услуги ( где зпт). Важность этих документов жизненнонеобходима для ЛУН. ВОЛНА подала свои предложения но важно максимально включиться в официальное обсуждение а именно: (пример) на адрес:

[email protected]

Зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України
«Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році».

Відповідно до глави 21 ПОРЯДКУ реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році «Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії» капітаційна ставка на 9 місяців за готовність надати послуги лікування особам на ЗПТ становить 1635, 46 гривень, або 181, 72 грн. на місяць. Пункт 3 розділу «Вимоги до організації надання послуги» Умов закупівлі медичних послуг за напрямом «ЛІКУВАННЯ ОСІБ ІЗ ПСИХІЧНИМИ ТА ПОВЕДІНКОВИМИ РОЗЛАДАМИ ВНАСЛІДОК ВЖИВАННЯ ОПІОЇДІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ЗАМІСНОЇ ПІДТРИМУВАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ» передбачає спроможність в закладі «Організації  щоденної видачі препаратів, лікарських засобів пацієнтам, які не відповідають критеріям для самостійної видачі, включаючи вихідні та святкові дні, а також організація нагляду за прийманням пацієнтом призначених препаратів медичною сестрою». Також не враховані витрати на зберігання, транспортування, ведення облікової документації. Приклад- У закладі, з 75 осіб, що отримують замісну підтримувальну терапію щоденно отримують препарат 50 осіб. Тобто за 30 днів місяця в кабінет ЗПТ кожним хворим робиться 30 відвідувань, за кожне з яких буде отримано 181,72/30=6,05 грн. В той же час відвідування в рамках пакета «Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу» вартуватиме 49,42 грн.. Крім того у зв’язку з необхідністю проводити дослідження на вміст морфіну в сечі (вимоги наказ МОЗУ №200 від 27.03.2012 р.) від 180 до 540 грн потрібно буде витратити на закупівлю тестів на кожного пацієнта (180 грн. – при закупівлі для тестування кожного пацієнта 1 раз на 3 місяці та 540 грн. для щомісячного тестування при підготовці пацієнта до отримання препарату для самостійного приймання вдома або під час такого приймання).

       Для оплати праці 1 працівника (мінімальна заробітна плата на 01.01.2020 р. ) необхідно 4723 грн. + нарахування на з/п 1039,06 грн. = 5762,06 грн.. (це без надбавок та доплат за категорію, стаж, роботу в святкові дні та інш. ) Для роботи потрібно мінімум 2 працівника , тому фонд оплати праці на 1 місяць складе 11524 грн, 12 коп.., на 9 місяців – 103717 грн. 08 коп.. Ця сума може бути отримана при умові надання послуги с ЗТ 63-м пацієнтам (без врахування тестів та інших витратних матеріалів).

Даний приклад вказує на те, що дана послуга або зовсім стане не цікава комунальним закладам що буде потребувати закриття навіть існуючих пунктів або точнійше за все така оплата не зацікавить про відкриття нових пунктів і зовсім імовірно закриття малих сайтів до 60 осіб котрих в Україні здебільше.

Пропозиція що потрібно розраховувати як мінімум у два с половиною рази більше коштів для забезпечення послугами ЗПТ заплановані в рамках Державних стратегій та планів з розширення даного виду допомоги та зменшення тягара з ТБ/ВІЛ серед людей з наркозалежністю. ([email protected] ) пропонує викласти проект наказу згідно з опрацьованою раніше експертизою центром психічного здоров’я МОЗ, представниками людей з наркозалежністю, представниками міжнародних організацій включаючи підрозділи ООН а саме:

НЕВЕЛИКІ, ВЕЛИКІ ТА ОСОБЛИВО ВЕЛИКІ РОЗМІРИ
наркотичних засобів, що знаходяться у незаконному обігу
 
Назва наркотичного засобу

Невеликі розміри (г)

Великі розміри (г)

Особливо великі розміри (г)

1

2

3

4

Бупренорфін

до 0,08

від 0,8 до 8,0

8,0 і більше

Декстропропоксифен

до 3

від 30 до 300

300 і більше

Дезоморфін*

до 0,01

від 0,1 до 1,0

1,0 і більше

Канабіс - цілі або різного ступеня подрібнення будь-які частини рослини роду коноплі або їх суміш (за винятком власне дозрілого насіння) незалежно від того, піддавались вони екстракції, деструкції, гниттю чи враженню пліснявою**

до 10

від 500 до 2500

2500 і більше

Канабісу смола - суміш відділеної смоли, пилку чи окремих подрібнених частин рослини коноплі або їх суміш, яка містить тетрагідроканабінол*

до 0,5

від 50 до 500

500 і більше

Канабісу екстракти (настойки) - засіб, який отримують з будь-яких видів і сортів конопель або канабісу шляхом виділення (екстракції) різними способами і який містить тетрагідроканабінол*

до 0,3

від 5 до 100

100 і більше

Героїн*

до 0,3

від 3 до 30

30 і більше

Опій ацетильований - засіб, що містить у своєму складі ацетильовані похідні алкалоїдів опію (у тому числі за наявності інших речовин)*

до 1

від 10 до 100

100 і більше

Етилморфін

до 0,5

від 5 до 50

50 і більше

Кодеїн (основа та солі)

до 2,4

від 24 до 240

240 і більше

Кокаїн (основа та солі незалежно від наявності наповнювачів)

до 1

від 10 до 100

100 і більше
 
 
Сказали спасибо: speredon

RutAnimalJunk


Админы,вам такое письмо счастья не приходило?))

Прикрепленных вложений: 1.  Зарегистрируйтесь или залогиньтесь для просмотра.
[IMG_20200507_100231_485.jpg]
 
знаешь как умрёшь за то что ты не знал как жить
 
Сказали спасибо: Kom

Kom


Это скрипт наверное ещё Илюха установил.
Попроси пускай дадут super user пощупай почву...

"Анонізувати"... Слово мне кажется ваще битое. Как битая ссылка :D
 
                                
                               
Бесконечная любовь — единственная истина, все остальное — иллюзия.
 

RutAnimalJunk


Мне su для этого не нужен,я угадаю по нетстат и сислог))
 
знаешь как умрёшь за то что ты не знал как жить
 

Kom


Так запроси, мне аш интересно стало! Хули ещё в самоизоленте делать...
 
                                
                               
Бесконечная любовь — единственная истина, все остальное — иллюзия.
 

Zayac


Анонизаторы ,а хуле?
 
То что в сенях пищит мы не ебем...
 

RutAnimalJunkВ Абхазии ввели смертную казнь за распространение наркотиков

В Республике Абхазия вступил в силу закон, предусматривающий применение смертной казни в качестве наказания за распространение наркотических средств в особо крупном размере, сообщили в местном парламенте.

«Закон о пожизненном заключении за распространение наркотиков в особо крупном размере должен был вступить в силу с 1 января, но его вступление в силу было отложено до 1 марта ...», – цитирует депутата парламента Абхазии Дмитрия Дбара ТАСС.

По этому закону особо крупным размером считаются 0,5 грамма метадона, являющегося самым распространенным в республике видом наркотика.

Дбар отметил, что пожизненное заключение не распространяется на несовершеннолетних и женщин, им предусмотрено лишение свободы сроком до 10 и 25 лет.

В то же время, по словам депутата, 4 марта, на очередном заседании парламента в этот закон будут внесены поправки. «Мы внесем поправки, чтобы в случае с несовершеннолетними это было до 7 лет лишения свободы, в случае с женщинами – до 15 лет», – пояснил парламентарий.

В соответствии с Уголовным кодексом Абхазии, в настоящее время в виде исключительной меры наказания допускается применение смертной казни за умышленное убийство, посягательство на основы конституционного строя, безопасность государства и преступления против военной службы. Кроме того, речь идет об умышленных действиях, совершенных в период войны или неизбежной угрозы начала войны против суверенитета, территориальной неприкосновенности или политической независимости Абхазии. Смертная казнь не назначается женщинам, а также лицам, совершившим преступление в возрасте до 18 лет, и мужчинам, достигшим к моменту вынесения судом приговора 65-летнего возраста.

В апреле 2019 года парламент Абхазии принял закон, ужесточающий наказание за незаконный оборот наркотиков в особо крупном размере. Помимо существенного увеличения штрафов, закон предусматривает пожизненное лишение свободы или смертную казнь с конфискацией имущества. В связи с мораторием на смертную казнь, действующим с 2007 года, эта мера будет заменена на пожизненное лишение свободы. В Абхазии проблему наркомании считают угрозой национальной безопасности страны.
 
знаешь как умрёшь за то что ты не знал как жить
 

DELY

 
 

Solntse


Ага, теперь женщины и несовершеннолетние будут ныкать у себя)
 
Вместе с Богом мы все победим!
 

RutAnimalJunk


Самое интересное что женские колонии для пожизненного заключения есть только в Украине,хотя у нас даже за особо крупный размер не дают больше 20 лет,но в Беларуси например дают даже несколько пожизненных сроков,но только мужчинам))
Кстати тому кто будет использовать детей или женщин в приступом умысле явно получит вышку,уже за это,хотя исполнителем был и не он))
Где же феминистки в этот раз хуй его знает,хоть бы одна в акцию протеста навыебурила бы что не будь на вышку?!))
 
знаешь как умрёшь за то что ты не знал как жить
 

космос


только не в храме уже, акцию протеста, а у ворот колонии.
 
 
Сказали спасибо: hatab

RutAnimalJunk


Сорян за офтоп конечно,но видал недавно онлайн трансляцию boomboomroom,эт наверное самый известный и самый старый клубец Берлина, так вот,там отыграли свой сэт пуси райот)) творчества у них с тем же рингтоном))
 
знаешь как умрёшь за то что ты не знал как жить
 

Шкетик


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1102044713508849&id=100011099917911

До вас тепер зможуть без вашої згоди та без санкції суду проникнути у житло для припинення надання комунальних послуг
 
мы будем забыты эпохой... и похуй!
 

Mаша


Можно пожалуйста полный текст  закона вместо неработающей ссылки на ёблокнигу?
 
Когда на душе скребутся когтями по металлу
Вспомни, братан, где наша не пропадала
Дорога приведёт нас к вратам рая
Я знаю это сейчас, знал и тогда, выбирая
 

Шкетик


Ця новина стосується абсолютно всіх людей, які проживають у житлі, а не на вулиці. До вас тепер зможуть на законних підставах без вашої згоди та без санкції суду проникнути у житло для припинення надання комунальних послуг. Верховна Рада сьогодні це прийняла у першому читанні (законопроект 2458, зміни до ст. 29 Закону про Житлово-комунальні послуги)», про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише юрист Анна Маляр.

«Зараз до вас можуть проникати несанкціоновано лише у невідкладних випадках, пов'язаних з необхідністю рятування життя і здоров'я людей та/чи майна. І це зрозуміло, коли аварія і всіх сусідів заливає гарячою водою, то нема коли бігти до суду.
Але депутати розширили сьогодні ці підстави несплатою комунальних послуг. Тобто, якщо ви заборгували і вам вирішили припинити надавати послуги, то група людей матиме право без вашого дозволу та без санкції суду просто зайти до вас у помешкання.

Це ж стосується й інших об'єктів нерухомого майна - магазинів, офісів, складів тощо.

В проголосованому за основу законопроекті нічого немає про збереження вашого майна у разі проникнення до вашого помешкання чи офісу, про ваше приватне життя, про можливу шкоду здоров"ю, яка може бути завдана хворим чи дітям під час такого проникнення, нічого немає про відповідальність за помилку у номері помешкання та боржника, нічого немає про кількість осіб, які можуть у такий спосіб проникнути... У нормі про проникнення до вашого житла чи офісу, взагалі, про вас і ваші права нічого немає.

Не зупиняйтесь на цьому пості, тут нічого немає про Гіркіна, сурогатне материнство чи коронавірус). Тому, крутіть далі і не заважайте прийняти цей законопроект у другому читанні)», - завершує юрист.
 
мы будем забыты эпохой... и похуй!
 

Mаша


Спасибо. Но это законопроект, а не закон. И там не всё так просто. Специально нашла его на сайте ВР

б) частину четверту викласти в такій редакції:
«4. У невідкладних випадках, пов’язаних з необхідністю рятування життя і здоров’я людей та/чи майна, а також для обмеження (припинення) надання комунальної послуги, в установленому цією статтею порядку може бути здійснено доступ до житла, іншого об’єкта нерухомого майна без отримання згоди його власника (користувача) (несанкціонований доступ) для проведення огляду та ліквідації або відвернення аварії, обмеження (припинення) надання комунальної послуги»;
в) частину п’яту доповнити абзацом такого змісту:
«Несанкціонований доступ до житла, іншого об’єкта нерухомого майна для обмеження (припинення) надання комунальної послуги відбувається без отримання згоди його власника (користувача), якщо такий власник (користувач) відмовляється допустити в належне йому житло (інший об’єкт нерухомого майна) представника виконавця»;
г) пункти 3 і 4 частини восьмої доповнити словами «робіт з обмеження (припинення) надання комунальної послуги»;
ґ) абзац перший частини дев’ятої викласти в такій редакції:
«9. Під час здійснення несанкціонованого доступу представник виконавця складає акт про здійснення несанкціонованого доступу та проведення ремонтних і відновлювальних робіт, робіт з обмеження (припинення) надання комунальної послуги, який підписується всіма учасниками такого доступу. В акті обов’язково зазначаються:»;


А значит, никто не придет темной ночью в дом отрезать (что именно, воду?). Сначала необходим задокументированный недопуск. ТЕ потребитель должен отказаться пустить отрезателей услуги и это должно быть задокументировано.  Короче, платите вовремя за то чем пользуетесь, и не стоит создавать хайпа на пустом месте  в ёблокнигах.

Лучше бы ёблокнигу отрезали  Украине за неуплату. А активиздов из неё отправили несанкционированно в дурку на принудительное лечение.
 
Когда на душе скребутся когтями по металлу
Вспомни, братан, где наша не пропадала
Дорога приведёт нас к вратам рая
Я знаю это сейчас, знал и тогда, выбирая