информационный проект снижения вреда

Автор Тема: Кратом  (Прочитано 922251 раз)

Kom

Кратом
Ответ #6400 - 03 Апр 2023, 15:54:03

В нього не той випадок.
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 

RAL

Кратом
Ответ #6401 - 03 Апр 2023, 16:48:05

У меня знакомый пожелтел после месяца употребления сего девайса. Другое вроде ничего не употреблял в это время. После анализов врачи сказали, чтоб резко отменил все таблелтки (я так понял они подумали,что отравление таблетками) и курс гепатопротекторов. Вроде после недели всяких бетаргинов всё вернулось в норму, стал  стандартно серо- землянистый.)) Опасная штука
 
 

KratomStar

Кратом
Ответ #6402 - 03 Апр 2023, 17:09:57

У меня знакомый пожелтел после месяца употребления сего девайса. Другое вроде ничего не употреблял в это время. После анализов врачи сказали, чтоб резко отменил все таблелтки (я так понял они подумали,что отравление таблетками) и курс гепатопротекторов. Вроде после недели всяких бетаргинов всё вернулось в норму, стал  стандартно серо- землянистый.)) Опасная штука
Вообще есть случаи индивидуальной непереносимости, но они единичные, может знакомому "повезло" и у него этот случай :(
 
 

psybody

Кратом
Ответ #6403 - 03 Апр 2023, 17:46:02

ну кот тут много писал что печени от него беда, ото наверно и *повезло*

у меня хоть уже не совсем молодая, но пока еще тащит , никогда не жаловался
 
Данное сообщение создано и (или) распространено иностранным СМИ выполняющим функции иностранного агента на территории Мотылька
 

КотБегемот

Кратом
Ответ #6404 - 03 Апр 2023, 22:39:22

Попробуй не пить его 10 дней, расскажещь как оно
 
На Марсе классно...
Перечитай все мои сообщения на форуме вы можете хуеть от того насколько человек становиться слабым в силе Волги принимая наркотики ,вы увидите как исчезают рамки вещества , которые я описывал 2 года назад злом и ржал с тех, кто их пьет ..теперь сам пью злые конфетки
Не думайте , что вы сильные, что можете контролировать прийом наркотиков. Это самообман.Я попал в систему и понимаю насколько сложно стать независимым от матрицы, в которую залез..а как прогнил я внутри, любите...
 

psybody

Кратом
Ответ #6405 - 03 Апр 2023, 23:05:15

думаю норм будет, я ж прегу еще пью)

ты думаешь я почти 10 лет таблетки жрал и жив цел, а кратом пол года попил и мне пиздец будет ? да ну)
 
Данное сообщение создано и (или) распространено иностранным СМИ выполняющим функции иностранного агента на территории Мотылька
 
Сказали спасибо: Kom

Kom

Кратом
Ответ #6406 - 03 Апр 2023, 23:37:26

Опасная штука

Нічого небезпечного в листях кратому немає!
 Навіть синдром відміни дводобовий, як на мене, старшого у вживанні опят... звісно серед переважної більшості! Так що тут не треба ля-ля, гуманні та толерантні суспільства не вносять мітрагінін до наркотичних сполук!
 І правильно роблять, бо то є (поза розголошенням) "костль" "зпт" "трамплін у зож" ...як кому.
 А є й такі, котрі не мають історії торчів, і значить пам'яті опят...ті як анальгетик вживають. І так, чорт забирай, купують 50г і симптоматично на пів року ділять...по симтомам(біль, знемагання, хвороби).
 :dirol:
 :victory:
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 

Кайфурик

Кратом
Ответ #6407 - 04 Апр 2023, 23:54:39

Опасная штука

Нічого небезпечного в листях кратому немає!
 Навіть синдром відміни дводобовий, як на мене, старшого у вживанні опят... звісно серед переважної більшості! Так що тут не треба ля-ля, гуманні та толерантні суспільства не вносять мітрагінін до наркотичних сполук!
 І правильно роблять, бо то є (поза розголошенням) "костль" "зпт" "трамплін у зож" ...як кому.
 А є й такі, котрі не мають історії торчів, і значить пам'яті опят...ті як анальгетик вживають. І так, чорт забирай, купують 50г і симптоматично на пів року ділять...по симтомам(біль, знемагання, хвороби).
 :dirol:
 :victory:

Та ничего подобного, я три дня делал перерыв кушая два раза в день по 150 преги. Хотя меня и со 150 на сухую штынит как бухого. Короче спустя три дня меня запил СО именно с опят, я его ни с чем не спутаю)))
 
Всем кайф! 🕺
 
Сказали спасибо: OlegCentr

КотБегемот

Кратом
Ответ #6408 - 05 Апр 2023, 23:01:49

Если от кратома нет отмены, то я трамвай
 
На Марсе классно...
Перечитай все мои сообщения на форуме вы можете хуеть от того насколько человек становиться слабым в силе Волги принимая наркотики ,вы увидите как исчезают рамки вещества , которые я описывал 2 года назад злом и ржал с тех, кто их пьет ..теперь сам пью злые конфетки
Не думайте , что вы сильные, что можете контролировать прийом наркотиков. Это самообман.Я попал в систему и понимаю насколько сложно стать независимым от матрицы, в которую залез..а как прогнил я внутри, любите...
 

Kom

Кратом
Ответ #6409 - 05 Апр 2023, 23:08:50

Короче спустя три дня меня запил СО именно с опят, я его ни с чем не спутаю)))

Менше накручуй собі, друже:) тут і не такі дозування та анамнез до купи брали, і нічоо, на лєгкє бралі!  :smile4:

Але й є панянка одна, та від самої прєгі сґСО як від гречки ловила!  :grin:
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 

Kom

Кратом
Ответ #6410 - 05 Апр 2023, 23:12:57

Если от кратома нет отмены, то я трамвай
Для тебе, пітона  :grin:, є! Бо ти як кашалот планктон його ковтав!

А для чистих душ, періодичне вживання по 3-5г раз у три-чотири дні ..та нехай і рік так їдять. Максимум со у них на дні 4! Як ГРВІ, будуть думати. А ти будеш знати що то кумар!

Нє???!
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Ymnik

КотБегемот

Кратом
Ответ #6411 - 05 Апр 2023, 23:58:19

Да и от 7ми грамм в день ломало...
 
На Марсе классно...
Перечитай все мои сообщения на форуме вы можете хуеть от того насколько человек становиться слабым в силе Волги принимая наркотики ,вы увидите как исчезают рамки вещества , которые я описывал 2 года назад злом и ржал с тех, кто их пьет ..теперь сам пью злые конфетки
Не думайте , что вы сильные, что можете контролировать прийом наркотиков. Это самообман.Я попал в систему и понимаю насколько сложно стать независимым от матрицы, в которую залез..а как прогнил я внутри, любите...
 

Kom

Кратом
Ответ #6412 - 06 Апр 2023, 00:03:37

Нас ломало, а нам було мало...

Там, у теплих тайських краях, використовують чай коли потрібно, а не коли хочеться.  :blum3:

Ось і вся різниця

Але щоб тут я не пічатав, всім поуй.  :dntknw:


Маючи досвід відміни тирси і чорної, я відміняв муку цю зелену. Так, чуток відчутно було, але трави+таблєткі рівняли цей св як каток асфальт.

Потім...по наркогенності(всі фактори)

1. Муку мало хто вивозить без фільтрації. Тобто перестають вживати, або роблять перерви довгострокові.
2. Збільшення ефективності не досягається збільшенням дози.
3. СВ як у ясельній групі. Купується простими медикаментами.
4. (Самі придумайте цей пункт)  :grin:

Це деякі з аргументованих фактів, які я маю з посиланням на джерела. А щодо кратому з історії, з ботанічнонаучної точки зору, то раджу читанути книгу...платна, зібрали до купи професура та лаборанти...мітрагінін. тіко по англічанськи в пошук.
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 
Сказали спасибо: Kratomsun

Dimas777

Кратом
Ответ #6413 - 06 Апр 2023, 00:50:32

Там, у теплих тайських краях, використовують чай коли потрібно, а не коли хочеться.  :blum3:
Не беруся стверджувати, бо на власні очі не бачив, але вивчаючи тему кратома (я не про форум), я натикався на статті, де розповідалося, що оті самі тайські ковбої сидять на кратомі щільно, бо потрібен він їм кожен день для виконання важкої праці. Тобто його системно приймають роботяги, що працюють фізично. І начебто вони  їдять його і перед працею, і під час відпочинку, кратом серед цієї бідної категорії населення є неодмінним атрибутом побуту. Ну як мінімум під час робочого дня. Їдять його як зовсім юні хлопці, так і підстаркуваті дідугани. Не дуже про це пам'ятаю, але здається вони просто жують свіже листя, яке коштує копійки і яким торгують бабки на базарі.
 
 

Kom

Кратом
Ответ #6414 - 06 Апр 2023, 00:57:56

Також літні люди, котрим потрібно поратися по господарству. Так, це є, і там він навіть заборону в деякій мірі має.
 Є і таке.

Але, його наркогенність в порівнянні з маком...ну це як ясельна група і магістратура. Як для мене особисто.
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 

Dimas777

Кратом
Ответ #6415 - 06 Апр 2023, 01:40:17

Звісно, хардкорна опіатна залежність значно важче, і кумар перебігає лютіше
 
 
Сказали спасибо: Kom

Кайфурик

Кратом
Ответ #6416 - 06 Апр 2023, 12:13:21

Звісно, хардкорна опіатна залежність значно важче, і кумар перебігає лютіше
О
Звісно, хардкорна опіатна залежність значно важче, і кумар перебігає лютіше
Давайте я теж солов'їною.
У більш серйозних опіумних речовин є один мінус, який особисто мені дуже допоміг кинути. Це єбєйша двіжуха пов'язана з придбанням самого лайна, і навіть в аптеці без сорому та косих поглядів не обходиться. Мене аж ізсередини розпирало, так не хотілося принижуватися. Тому мені це допомогло в моральному плані, а от у фізичному... Це було болісно, я 18 днів майже взагалі не спав, кожного дня ходячи на роботу. Аж доки не дізнався тут про кратом. І в той день коли я вперше спробував його - спав цілих 8(!) годин. Він став моїм рятівником, а я став його заручником
 
Всем кайф! 🕺
 
Сказали спасибо: Dimas777, Kom, John Doe

Kom

Кратом
Ответ #6417 - 06 Апр 2023, 12:32:25

Тобі може хочеться бути цим заручником?
Бо рятувальна місія його вже відбулась.
 А ти далі в полоні?
 
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.
 

Кайфурик

Кратом
Ответ #6418 - 06 Апр 2023, 19:21:38


Ну звісно, тут всі хочуть у той або інший полон 😉.
 
Всем кайф! 🕺
 

Kom

Кратом
Ответ #6419 - 06 Апр 2023, 21:02:46

Згадав тих кого вже немає серед живих, вони вітались часто: "Привет болезные!".
 
Можна думаю тепер і так сказати: "Привіт, полонені!".
 :blum3:
 
                                
                               
Безумовна любов — єдина істина, все інше — ілюзія.